Blog

Tigo - Partner Ekskluziv i Edicionit të 10-të të Festivalit Green Beach

 

Fundjava e gjatë e pushimeve dhe programi i pasur kulturor dhe argëtues mbushë Rivierën e Ohrit me vizitorë vendas dhe të huaj të të gjithë brezave, dhe një nga ngjarjet më të vizituara ishte Festivali tradicional i Green Beach që u mbajt në Strugë në 1 dhe 2 gusht, duke shënuar 10-tën e tij. , botim jubilar.

 

Me një program të shkëlqyeshëm, Green Beach Festival tërhoqi vëmendjen e mijëra tifozëve të mirë të tingullit, kështu që mes argëtimit të shkëlqyeshëm dhe orëve të lojës, vizitorët patën mundësinë për t'u çlodhur dhe rimbushur bateritë e tyre për setin tjetër në Zonën Tigo, si dhe të marrin pjesë në #

 

Shikoni se si dukej atmosfera në Green Beach Festival dhe Tigo Zone.

 

 

 

 

Shihni galerinë e plotë të fotografive këtu https://bit.ly/2KwutD0

 

Kthehu